Je Be2 Podvod?

Je Be2 seznamka podvod nebo ne? Takovou otázku si jistě klada spousta z Vás a nejčastěji právě ti co zaplatili za VIP členství a mají teď problém s jeho zrušením, či si myslí, že to jsou jenom vyhozené peníze

Be2 není podvod

Seznamka opravdu není žádným podvodem a VIP členství, které si zaplatíte také opravdu dostanete. Díky speciálnímu algoritmu Vám systém přiřazuje ty nejlepší potencionální partnery a je už pouze na Vás a vašich komunikačních schopnostech, jak protějšek zaujměte.

Jak zrušit VIP členství

Přestalo Vás VIPičko bavit? Nechcete ho z nějaké důvodu již prostě dále používat, dobře. Připravili jsme si pro Vás návod, jak zrušit automatické obnovování tohoto statusu.

Jediné co musíte udělat, je napsat FAX stím, že chcete VIP službu ukončit. Fax pošlete na telefonní číslo +49 8995464105.

Co ve Faxu uvést?

Aby došlo k vypovězení služby musíte do Faxu uvést všechny náležitosti

 • Jméno a Příjmení
 • Adresu
 • Emailovou adresu
 • Uživatelské jméno
 • Datum zakoupení VIP statusu
 • Výši uhrazené částky
 • Důvod proč již nechcete službu využívat
 • Osobní podpis

Faxy jsou obvykle zpracované do 48 hodin. K vypovězení VIP dochází až po potvrzení společností. Jakmile dojde k vypovězení statusu, již se  Vám z kreditní karty nebudou strhávat peníze. V případě nějakých problému neváhejte kontaktovat zákaznickou linku. Rádi Vám poradí.

Závěrem

Be2 tedy není žádný podvod a naštvané reakce uživatelů třeba na těchto stránkách www.podvodnefirmy.cz/www-be2-cz/ jsou neoprávněné. Dle našeho názoru pouze nedodrželi přesný postup, který je u vypovězení smlouvy nutný.

Doufáme, že článek byl pro Vás užitečný a našli jste zde to co jste hledali. Pokud ano prosím sdílejte ho na Facebooku a všude dál na internetu, ať tak pomůžeme Více lidem. Děkujeme
6 komentářů u „Je Be2 Podvod?

 1. karel svoboda

  No díky!!! Konečně někdo situaci uvedl na pravou míru a pořádně mi to vysvětlil. Tak snad se mi VIP status už konečně deaktivuje.

 2. Co je podvod?

  HAHAHA!

  Jsou „předváděcí akce“ důchodcům podvod? Také můžeme říékat, že si to nemusejí koupit. Avšak všichni víme, že je to svinstvo. Lidé s podobným stupněm morálky rozjeli tuto a podobné seznamky. Jasné je, že:

  – automatická obnova členství = stálé inkasování plateb z účtu zákazníka je sděleno velmi nenápadně tak ,aby na to „skočilo“ co nejvíce lidí

  – zrušení čelnství by mohlo být udělíno jendoduše, např. přímo v profilu, že. Nutnost posílat fax je…směšná.

  Závěr: Vítejte v konzumní společnosti. Je mi zle z těchto všech firem, které jdou jen po zisku, schovávají se za emaily a uhlazené právnícké kecy. Tak jako tak bude tento příspěvek smazán – ten, kdo to dělá – styďte se 🙂

  Petr

 3. Iva

  JE to podvod, přihlašovala – já naivka pitomá – jsem se přes internet mám se odhlásit FAXEM ??? Kde ho mám k čertu sehnat ? Tak mi dál na adresu chodí něco, co okamžitě mažu ….

 4. Iveta

  jde odhlásit VIP členství i jinak než faxem???? Do účtu se mi nedaří přihlásit, takže jediné co za aktivitu s Be2 mám, je že si strhávají peníze z mého účtu:-(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *