Kdo častěji přiznává nevěru?

Dnes jsme si pro Vás připravili článek o ne moc příjemném chování, které lidstvo provází od nepaměti. Důsledkem toho jsou zlomená srdce, rozvrácené rodiny, oči plné slz a někdy to končí i mnohem hůře. Jestli hádáte, že se dneska budeme bavit o nevěře, tak hádáte správě.

Nevěra se stává doménou žen?

Jste šokování? Žijete v to přesvědčení, že právě muži jsou ti co častěji podvádí? Jste na omylu. Podle posledních průzkumů se situace obrátila a jsou to naopak ženy ženy co více tíhnou k nevěře. Mezi jejich hlavní výhody patří to, že to na rozdíl od mužů dokážou lépe skrývat. Ukázalo se, že ženy už nehledají lásku mimo manželství, ale jde jim hlavně o to si dokazovat, že na to mají. Probouzí se v nich pudy lovkyň, které chtějí ulovit své mužské protějšky a jdou na klidně přes mrtvoly. Chtějí zkoušet nové věci, které jim ve vztahu chybí. Pokud je odmítnete jdou za jiným a necítí vyloženě nějakou vinu. Jsou jak studené kameny, jež za sebou nechávají zlomená srdce milujících manželů.

Důsledky nevěry

Abychom neházeli vinu jen na ženy, tak i muži jsou nevěrní. Zhruba 20% mužů má milenku a každá čtvrtá žena milence. Podle průzkumů jsme také zjistili, že 10-15% dětí má jiného biologického otce.

Rozdíl mezi tím když podvádí žena a když muž

Mezi tím když podvádí žena či muž je opravdu veliký rozdíl. U mužů se na to snadno přijde. Furt si s někým volají, píši mají často služební cesty a chovají se prostě zvláštně. Manželka to zjistí a je zle. Ženy naproti tomu si s milenci – nevolají, nepíší, zahlasují stopy, vždy platí hotově a na jejich chování nelze absolutně nic poznat.

Názor čtenářky Jany

Z pohledu ženy musím zaprve říci, ze nejsme každá stejná. Ženy které podvedou svého partnera, pouze ukazuji svou nevyrovnanost či nespokojenost ve vztahu. Nevěřím tomu ze by mela šťastné zadaná žena na tohle žaludek. Jde pouze o to přemoci pudy. Ano slyšíte dobře. Nejsou to pouze muži kteří často touží po jiných ženách

Co si o tom myslíte vy?