Miluje Vás ještě?

Poznala jste se svým partnerem už před nějakou chvílí a máte pocit, že to není jako na začátku? Máte strach a bojíte se, jestli to není konec vztahu? Našli jsme pro Vás několik způsobů jak to poznáte.

Nedávno se prováděl výzkum, který odhalil, že fyzická náklonnost se dá odhalit pomocí 7 způsobů. Určitě je znáte pokud máte, nějaký ten milostný vztah, ale jestli se tyto věci ve Vašem vztahu nedějí může to značit problém.

Problémem se zabývala Susan Krauss Whitbourne což je profesorka filozofie jenž také přednáší na Masschusetts University. Každý zamilovaný ví, že fyzický kontakt – pohlazení, polibek či mazlení je mnohem více než slova.

7 Projevů sympatií

Projevů fyzické náklonnosti je opravdu mnoho, ale tady je těch 7, které jsou asi nejpodstatnější

 1. Masáže
 2. Mazlení/hlazení
 3. Mazlení/držení v náruči
 4. Objímání
 5. Držení se za ruce
 6. Líbání na rty
 7. Líbání na tvář

Láska

Možná Vám to bude připadat divné, ale vědci zjistili, že muži potřebují právě těchto 7 projevů náklonnosti mnohem víc než ženy. Čím více se projevují tyto fyzické kontakty – tím je vztah spokojenější. V případě, že se občas nedržíte za ruku, neobejmete nebo si nedáte pusu je něco špatně měli by jste se zamyslet, zda není ve Vztahu někde problém.

Muži spíše preferují líbání na rty a masáže. Ženy mají nejraději objetí a mazlení. Jak tedy pro muže, tak pro ženy je fyzický kontakt opravdu důležitý.

Láska kvete v každém věku

Jste starší – tak kolem 40 a přijdou Vám tyto věci už dětinské? Pozor to je hloupost. Fyzický kontakt – mazlení, líbání a hlazení by se měl udržovat v každém věku. Takže pokud jste dneska nedali byť jen pusu na tvář své partnerce/partnerovi – mazejte to napravit.

Zdroj: Prozeny.cz
3 komentáře u „Miluje Vás ještě?

 1. Jana

  Ahoj. S mým partnerem nám to už neklape jako dřív. Jak píšete, tak to přesně se vytratilo – něžné dotyky a polibky. Poslední dobou si přijdu hrozně sama. Doufám, že se to ještě změní k lepšímu svému muže hrozně miluju.

 2. Iveta

  email zákáznického servisu, přes který jsem se chtěla odhlásit : zakaznickyservis@be2.cz se mi vrací jako nedoručený, takže takhle pomoc je o ničem. Do stránek se mi navíc nedaří již několik týdnů přihlásit.
  Na stránkách není žádný pořádný kontakt, posílat v dnešní době něco někam faxem je jako posílat korespondenční lístek. Ráda bych se odhlásila, ale asi jsem někomu pěkně nalítla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *