Můj profil

Profil na seznamce Be2 si můžete vytvořit úplně zdarma. Registrace Vám zabera tak 30 minut. Říkáte si, že to je nějak moc? Věřte, že není. Portál si pro Vás připravil osobnostní test, ve kterém si Vás důkladně proklepne. Nebojte se zodpovědět na co nejvíce otázek, protože to je k Vašemu dobru. Registrací získáte i detailní popis vaší osobnosti na základně údajů, které jste do systému vložili. Systém vygeneruje i pro Vás nejvhodnějšího partnera. To Vám žádná jiná seznamka neudělá. To vše je zatím zdarma. Pokud máte zájem o některé prémiové služby, tak přeskočte do sekce VIP účet – tam se dozvíte více.

Základní funkce profilu

V základu si můžete vyplnit své jméno, příjmení a další osobní údaje. Nastavit si nějakou pěknou profilovou fotku a nahrát si další fotky do alb. Kontaktovat ostatní lidi, kteří mají zájem se seznamovat. Porozhlédnout se kdo se chce seznámit ve Vašem okolí. Věřte nám, že je z čeho vybírat, protože portál používá přes 300 000 mužů a žen z České Republiky. Což je jen tak mimo na seznamku více než slušný počet.

Jak nejlépe kontaktovat člověka co se Vám líbí

Jednoduše. Nejdříve si najeďte na jeho profil a klikněte na uživatelské jméno. Vyberte možnost napsat zprávu a pojďte do toho. Jenže co teď. Nevíte co napsat, aby jste člověka zaujali a naopak ho třeba neodradili. Zkuste některou z našich vět. Zaručeně Vám pomůže navázat základní kontakt, který pak už budete muset rozvinout.

Modelové věty

  • Ahoj všimnul/a jsem si tvého profilu a na první pohled jsi mě zajímala. Vypadá to, že máme spoustu společných zájmů. Rád/a bych tě víc poznal, tak jestli máš zájem napiš mi.
  • Jsi fanouškem ordinace v růžové zahradě? To je ale náhoda. Já také :). Hledám někoho ským bych si o tom více popovídala. Co říkáš vůbec na poslední díl?
  • Víš nemohu si pomoc nikoho hezčí jsem ještě v živote neviděl a když se trochu stydím, a mozek říká nepiš jí/jemu i tak to zkouším a rád bych tě víc poznal.

Zkuste jakoukoliv z těchto vět pro prvotní oslovení. Věřte, že fungují výborně. Dále už je pak rozvinutí komunikace pouze na Vás.

Chci smazat svůj profil

Užili jste si se seznamou dost? Našli jste konečně svého pravého partnera nebo prostě jakýkoliv jiný důvod, proč už seznamku nepoužívat a rádi by jste si smazali profil a nevíte jak na to. Mmmm nebojte mi už Vám poradíme.

Přihlaste se na svůj profil. Vyberte záložku „Můj profil/Nastavení„. Pokračujte kliknutím na status profilu/upravit a závěrečné kliknutí na smazat. To je vše