Musíte být dokonalá nebo ne?

Možná Vám to přijde jako úplně zbytečná otázka. Samozřejmě, že by jste chtěla být co nejhezčí a ráda by jste se líbila co nejvíce mužům. Jsme jenom lidi a každý ví, že nikdo není dokonalý. Co když máte akné, celulitidu nebo strie. Vadí to opravdu mužům a snižujete to Vaše šance na seznámení?

Vady na kráse

Máte nějakou vadu na krása jako je: celulitida, vrásky, akné, částečná plešatost, fleky na kůži či častý pásový opar? Bojíte se kvůli tomu potkat svou životní lásku?. Bráníte se kontaktu s mužu? Pokud, ano je to naprosto zbytečné. Můžům sice jde o váš vzhled, ale pokud Vás má opravdu rád, všechny tyto problémy se dají přehlédnout a muž Vás bude milovat i přes to.

Můj osobní názor

Jakožto admin této stránky jsem také muž a dovolte mi vyjádřit svůj osobní názor. Většina žen si mysl, že vzhled je pro muže to nejdůležitější. Žijí v představách, že musí být naprosto dokonalé a za jakoukoliv drobnost si hned snižují své sebevědomí. Přikládají důležitost věcem, kterých si muž většinou ani nevšimne a zbytečně se kvůli tomu trápí.

Samozřejmé jsou extrémy. Vážíte-li přes 300 Kg a nic stím neděláte, tak moc mužů o Vás nezavadí – i když jsou výjimky. Je možné, že i taková žena najdete toho pravého. Normální průměrná žena neváží 50 Kg jako modelky, takže pokud máte třeba kolem 70-80 kg, věřte že je vše v normě. V případě akné se dá daný problém řešit s dermatologem a je jen otázka času než akné zmizí.

Každému normálnímu chlapovi stačí když o sebe žena alespoň trochu pečuje, má ho ráda, uvaří, vypere a je dobrou mámou pro děti. Takže zahoďte všechny deprese a utíkejte na nějaké to rande.
1 komentář u „Musíte být dokonalá nebo ne?

  1. Pepa47

    Ha. Autor jakoby mi vyrval slova z pusy. Mám naprostoto stejný názor baby. Vzhled je až to druhé co řešíme nám jde nejdříve o VAŠE CHOVÁNÍ. Pokud nejste prohnané zlatokopky věřte, že si chalapa hned najdete 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *