Pravého muže poznáte podle polibku

Zdá se Vám titulek článku jako hloupost? Nesouhlasíte sním? Věřte nebo ne – podle prvního polibku, lze poznat jestli je to ten pravý nebo ne. Dle vědců a i většiny veřejnosti se jedná o ten nejlepší způsob jestli to bude fungovat i ve vztahu.

Příroda je příroda. Té opravdu nelze poručit. Jsou lidé, kteří Vám voní přitahují a perfektně se s nimi líbá a pak jsou tu tací, s kterými to už tak dobré není.

Prolíbejte se ke vztahu

Nemá moc smysl sedět na internetu. Projíždět nejrůznější profily, psát si s mnoha lidmi. Takhle pravou lásku v životě nenajdete. Radši když si s někým vyjde se puste hned do líbání, jedině tak poznáte toho pravého/pravou.

Líbání dvou lidí

Řeč polibků

Polibek je jednoznačným projevem lásky, touhy či chtíce vůči dané osobě. Když ale muž či žena dle vašich snů Vám nesedne v líbání, tak najednou vycítíte, že je někde problém. Podle líbání se řídí většinou více ženy než muži a jsou i ve výběru partnera obezřetnější.

Při seznámení Vás nejprve zaujme vzhled, postava, oblečení, sociální postavení. Později následuje chování a jako poslední na řadu přichází právě bližší fyzický kontakt – líbání, mazlení atd. V případě, že se objeví nějaký problém v poslední fázi je obvyklé, že vztah na tom ztroskotá. Při líbání najednou ztratíte o danou osobu zájem – občas si to ani neumíte vysvětlit a prostě to odezní.

A jak je to u Vás? Máte to podobně? Setkali jste se někdy s takovým jevem? Sdělte nám Vaše názory a postřehy do komentářů. Děkujeme.
1 komentář u „Pravého muže poznáte podle polibku

  1. Marcelkas

    No upřímě dřív jsem si říkala, že to je nějaká blbost. Nedáno jsem potkala užásného chlapa. Zdál se mi dokonalý. Byl jak můj vysněný princ z pohádky, ale najednou došlo na líbání a nějak jsem cejtila, že to asi není ten pravý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *