Příběhy lásky

Seznamka Be2 opravdu funguje. Každým dnem pomáhá k seznámení stále více a více lidem. Někteří se nestydí a rádi se podělí o své životní příběhy a my jsme se je dnes právě tady rozhodli publikovat. Pozor čtení bude velice sladké.

Příběhy zamilovaných

Příběh 22 let starého Honzy

Ahoj. Jmenuji se Honza a je mi 22 let. Bydlím v Praze a dlouho jsem nemohl najít přítelkyni. Zkoušel jsem snad všechny seznamky jak české ( libimseti.cz, osudová seznamka štěstí, lide.cz, twoo a spoustu dalších ), ale nikde jsem neuspěl. Byl jsem zoufalý. Už jsem se pomalu smiřoval s tím, že nikdy mě nepotká láska, ale jednoho dne, mi můj kamarád Lukáš řekl, ať zkusím Be2. Zadal jsem do vyhledávače www.badoo.cz a klikl hned na první odkaz. Zaregistroval jsem se a postupně vyplnil i svůj profil a přidal jsem nějaké fotky. Týden se nic nedělo, ale najednou mi napsala ona dokonalá Tereza. Byl jsem okouzlen. Nikoho hezčího jsem v životě neviděl. Neváhal jsem a hned jsem jí odepsal. Asi jsem se jí také zalíbil a celý den jsme si psali přes Be2. Už bylo asi 10 hodin večer a mně začali pálit oči. Zeptal jsem se jí jestli by mi nedala i telefonní číslo. Terka neváhala ani vteřinu a číslo mi dala. Psali jsme si pak esemesky asi do půlnoci a poté jsme šli spát. Ráno jsem si přivstal a poslal jí smskou romantickou básničku a zase celý den jsme strávili na Be2 a psali jsme si. Takhle to šlo asi týden a pak jsem dostal odvahu a pozval jí na rande. Terka souhlasila a já jsem vymýšlel kam jí pozvat. Nakonec jsem vybral francouzskou restauraci a zamluvil romantickou večeři pro dva na 8 hodinu. Byl jsem hrozně nervozní a bál jsem se, abych něco nezkazil a abych se jí líbil. V 5 hodin začali přípravy. Šel jsem do sprchy a umyl jsem se. Poté jsem zamířil do šatníku a tady jsem strávil asi hodinu. Ne a ne si vybrat to správné oblečení. Po hodině jsem si nakonec vybral modré džíny s černou košilkou. Obléknul jsem se tedy a když jsem si upínal hodinky na ruku, zjistil jsem, že je už 7. Rychle jsem se obul do pohodlných bot a vydal jsem se na autobus. K restauraci jsem dorazil lehce před osmou hodinou, ale Terka zde zatím nebyla. Čekal jsem tedy, asi 5 minut než Terka dorazila a když jsem jí uviděl bylo to něco nepopsatelného. V reálu vypadá mnohem líp než na fotce. Když jsme se pozdravil opadl ze mě veškerý stres. Večeře probíhala přesně podle mích představ. Perfektně jsme se najedli a popovídali jsme si. Poté jsem šel Terku doprovodit domů. Když jsme dorazili k její domu a já se sní chtěl rozloučit, tak mě zaskočila. Řekla mi, jestli nechci jít na chvilku k ní domů, že prý má připravené šampaňské. Neváhal jsem a nabídku jsem přijmul. No a dál si domyslete, jak to asi probíhalo . Od té doby jsem s Terkou už rok a to díky Be2. Be2 funguje jako perfektní seznamka a všichni, kteří hledají partnera, doporučuji vyzkoušet.

Napište nám Váš příběh

Tak co? Jak se Vám příběh líbil – nám opravdu moc. Máte-li i vy svůj vlastní příběh, tak se s námi o něj podělte do komentářů. Rádi ho zde publikujeme.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *