Přihlášení se na svůj Facebook profil

Facebook. Fenomén, který znají mladí i staří! Nejen v České Republice, ale i všude ve světě je tato sociální síť jednou z nejoblíbenějších webových stránek – celkem jí používá přes 2 miliardy lidí a toto číslo neustále roste. Dle žebříčku nejnavštěvovanějších stránek jí v současné době připadá 4. místo.

Většina z Vás je již na portálu registrována! Ti kteří ne, tak tady máte jednoduchý návod – Jak se registrovat na Facebook?. Po úspěšné registraci by se většina z Vás chtěla přihlásit a používat svůj profil. My jsme si připravili hned několik návodů, jak to udělat přes různá zařízení.

Facebook přihlášení se na svůj

Většina z nás stále používá ve velké míře stolní počítače. Přes ně je přihlašování velice jednoduché. Stačí si otevřít www.facebook.com a v horním pravém rohu vyplnit email a heslo (viz – obrázek číslo 1)

Facebook přihlášení se na svůj

Mobilní telefon

Vedle stolních počítačů tvoří druhou největší část přístupů mobilní telefony. Takzvaný ,,mobilní Facebook´´. Dostanete se k němu pomocí adresy www.m.facebook.com přihlašovací okno je přizpůsobeno mobilním telefonům – viz obrázek

IMG_3147

Mobilní aplikace

Případně, že vlastní chytrý mobilní telefon s operačním systémem – iOS, Android či Windows Mobile, tak doporučujeme si stáhnout oficiální aplikaci od Facebooku. Používání sociální sítě se stane ještě jednodušším než doposud a věřte, že vše bude fungovat.

IMG_3146

Messenger

Chcete-li pouze chatovat s přáteli a nemáte zájem o další funkce Facebooku? Není problém! Stáhněte si pouze Facebook Messenger – k přihlášení potřebujte stejné údaje jako k přihlášení na Facebook.

Lze se přihlásit i bez hesla?

No povíme Vám hned na rovinu, že zatím to možné není, ale dle našeho názoru tato doba se již blíží. Díky používání technologie Touch Idea věříme, že pomocí svého otisku prstu se k Facebooku za pár let již budete moci dostat a bude to tak snadné bez nutnosti zadávání vašeho hesla.

Tak to by bylo vše. Doufáme, že se Vám článek líbil

zdroj – www.prihlaseni-na-fb.cz