VIP členství

Na Be2 lze využívat úplně zdarma. Je tu ale i možnost koupit si VIP členství, které Vám zpřístupní některé funkce a pomůže tak snadněji najít vytouženého partnera.

Výhody VIP statusu

Na začátek by chtělo říct, že VIP statusu je více druhů, ale všechny Vám přinesou tyto funkce. Budete si moc přečíst zprávy, které Vám poslali jiní uživatelé a hned na ně odpovídat. Víte jak se standardním statusem vidíte pouze jednu fotografii, tak stím je také konec. Má-li někdo více fotografii, tak díky VIPku si je můžete všechny prohlédnout. Líbí se Vám někdo a nechcete, aby to věděl – není problém. Stačí si pouze zapnout anonymitu. Daného uživatele si pořádně proklepnout a až seberete odvahu anonymitu vypnout a konečně ho kontaktovat.

Výhodou prémiového členství je také takzvaná ZÁRUKA ÚSPĚCHU. Jedná se o službu, která vám zaručí kontakt s minimálně 10 potencionální partnery. Dokud se tak nestane, bude Vám premium členství automaticky prodlužováno zdarma. Takže za cestou k té Vaší pravé lásce je i garance vrácení peněz a my si myslíme, že to už se tedy vyplatí.

Jak VIP zaplatit

Máte přesně 3 způsoby. Jedním je platba z Vašeho bankovního účtu. Další možností je platba kreditní kartou. Pozor při platbě kreditní kartou musíte mít povolené internetové platby. Třetí a poslední možností je platby přes internetovou peněženku Pay Payl.

Pozor. při platbě kreditní kartou je VIP každý rok automaticky obnovováno, aby nedošlo k výpadku služeb. V případě, že již prodloužit členství NECHCETE, tak tuto automatickou aktualizaci musíte vypnout!!!

Někteří uživatelé na to zapomněli a došlo k automatickému prodloužení statusu. Díky tomu se pak začali množit informace o to, že Be2 je podvod a jenom z lidí tahá peníze. Takže na to bacha.